Canis Brno - luxusní ubytování pro vaše čtyřnohé miláčky

Canis Brno

Vítejte v Canis Brno, luxusním psím hotelu, který je určený pro pejsky všech plemen. Zde se vaši čtyřnozí přátelé budou cítit jako doma a vy si můžete být jisti, že jsou v bezpečí a na správném místě. Připravili jsme pro ně nejen krásné prostory a moderní vybavení, ale i spoustu zábavy a aktivit, aby se jim u nás líbilo a nemohli se vrátit domů. Představujeme vám Canis Brno - místo, kde se váš pejsek setká s komfortem a pohodlím.

Historie vzniku Canis Brno

Historie vzniku Canis Brno:

Canis Brno byl založen v roce 2005 jako odpověď na rostoucí potřeby majitelů psů v Brně a okolí. Jeho zakladatelé chtěli vybudovat moderní a komfortní zařízení, které by nabídlo psům nejen ochranu, ale i zábavu a pohodlí během nepřítomnosti jejich majitelů.

První kroky směrem k vytvoření Canis Brno vedly k důkladnému průzkumu trhu a stavby nových prostor přesně podle potřeb psů. Byla postavena moderní budova s řadou pokojů pro psy různých velikostí a temperamentů, vybavená klimatizací, topením a speciálním systémem čištění vzduchu.

Během let se Canis Brno stal oblíbeným místem pro majitele psů, kteří chtějí svého miláčka umístnit na bezpečné místo během svých táboráků nebo dovolených. Dnes Canis Brno patří mezi nejlepší psí hotely v České republice díky své profesionalitě, péči o zvířata a pestré nabídce služeb.

Popis prostor a vybavení

Popis prostor a vybavení

Náš psí hotel Canis Brno je luxusním a bezpečným útočištěm pro vaše čtyřnohé miláčky. Naše pokoje jsou prostorné, plné světla a dobře větrané, aby vaši psi mohli relaxovat v příjemné atmosféře po dlouhém dni. Vybavení zahrnuje kvalitní postele, hračky a jídlo dle specifikací majitelů.

Prostorný venkovní výběh nabízí dostatek místa pro rozmezování nohou, hrát si a pobyt na čerstvém vzduchu. Naše bezpecnostni opatreni zahrnují kamerový systém 24/7, abychom zajistili maximální bezpečnost a klid majitelům i jejich zvířecím drahokamům.

Veškeré kondice psů jsou sledovány pod dohledem zkušených veterinárnich sester, které pečují o celkové blaho každého hosta Canisu Brno.

Nabízené služby

Nabízené služby v psím hotelu Canis Brno

Vítáme vás v našem psím hotelu Canis Brno, kde se o vaše čtyřnohé miláčky postaráme s láskou a péčí. Nabízíme širokou škálu služeb, které vám pomohou zajistit vašemu pejskovi pohodlný a bezpečný pobyt.

Mezi naše nabízené služby patří:

- Luxusní ubytování ve velkých prostorných pokojích

- Vybavené venkovní prostory pro pohyb a hraní

- Pravidelná strava podle potřeb vašeho psa

- Individuální péče od zkušených chovatelů

- Možnost cvičení a tréninku pod dohledem trenéra

- Lékařská péče a veterinární služby na vyžádání

Vaše spokojenost i spokojenost vašich pejsků je pro nás na prvním místě. Vyberte si z naší nabídky to, co nejvíc vyhovuje vám i vašemu pejskovi a navštivte nás. Těšíme se na vás!

Strava a péče o zdraví psů

Strava a péče o zdraví psů

V Canis Brno pečujeme nejen o pohodlí a bezpečnost vašich čtyřnohých miláčků, ale také o jejich zdraví a výživu. Proto jsme pro naše hosty připravili širokou nabídku krmiv a pamlsků, které jsou s ohledem na individuální potřeby každého psa.

Kromě toho se u nás vaši mazlíci mohou těšit na pravidelnou péči veterinární sestry, která zajistí nejen preventivní prohlídky, ale také účinnou léčbu při potenciálním onemocnění.

Celková péče o zdraví psů je u nás na prvním místě, protože víme, že jen zdravý pes je šťastný pes.

Reference spokojených zákazníků

Reference spokojených zákazníků v psím hotelu Canis Brno

Věříme, že spokojenost zákazníků je tím nejdůležitějším ukazatelem kvality našich služeb. Proto jsme se rozhodli sdílet názory a zkušenosti několika našich spokojených hostů.

"Canis Brno je pro mě ideální volbou pro dovolenou mého psa. Majitelé i personál se o něj starají s láskou a pečlivostí, což mi dává klidnou mysl. Navíc si mohu být jistá, že má můj pejsek dostatek pohybu a společnosti dalších čtyřnohých kamarádů." - Petra N.

"Když jsem hledala psí hotel pro svého přístavníka, byla jsem velmi vybíravá. Po setkání s majiteli Canisu Brno jsem se ale uklidnila. Všechny mé požadavky byly naplněny nad očekávání a můj pes se tam cítí jako doma." - Jan K.

"Doporučila mi Canis Brno moje kamarádka a nemohla udělat víc pro mou spokojenost. Výborná komunikace při rezervaci i během pobytu, krásné prostředí a hlavně skvělá péče o můjho psa. Určitě se sem s ním brzy vrátíme." - Eva P.

Doufáme, že vám tyto reference pomohou udělat si lepší představu o tom, co můžete od našeho psího hotelu očekávat. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem o rezervaci pobytu pro vašeho pejska, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás a vaše čtyřnohé kamarády!

Ceník a rezervace

"Ujistěte se, že Vaši pejsci mají pohodlný pobyt v našem psím hotelu - canis brno! Zajistěte si vyhrazený termín pomocí našeho ceníku a rezervačního systému. Naleznete u nás pohodlné ubytování pro Vaše psí miláčky za konkurenceschopné ceny. Navštivte nás ještě dnes a zarezervujte si místo pro Vaše psí přátelé!"

Závěr a kontakt na Canis Brno

Závěrem bychom chtěli poděkovat za váš zájem o náš psí hotel Canis Brno. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se ubytování vašeho mazlíčka, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a vaše čtyřnohé kamarády již od roku 2005.

Kontakt na Canis Brno:

Adresa: U Lesa 855/6, Brno

E-mail: info@canisbrno.cz

Telefon: +420 777 555 666

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi psy!

Publikováno: 05. 07. 2023

Kategorie: zvířata

Autor: Vlastimil Konečný

Tagy: canis brno | psí hotel