Canis Praha - Luxusní psí hotel pro vaše čtyřnohé miláčky v srdci Prahy

Canis Praha

Vítejte v Canis Praha – psím hotelu v samém srdci hlavního města. Jsme tu, abychom poskytli Vašemu čtyřnohému miláčkovi nejen ubytování, ale i pohodlí a péči, kterou si zaslouží. Naše služby jsou plně zaměřené na to, aby se Váš pes cítil jako doma a mohl si u nás užít příjemný pobyt bez stresu a starostí. Přečtěte si více o tom, co Vám nabízíme a jak se o Vašeho psa postaráme.

Co je Canis Praha?

Canis Praha je moderní a kvalitní psí hotel, který se nachází v samém srdci Prahy. Nabízíme komfortní ubytování pro vaše čtyřnohé miláčky, kteří zde najdou veškeré pohodlí a péči, jakou si zaslouží. Jsme tu pro ty z vás, kteří se chystají na dovolenou nebo služební cestu a potřebujete pro svého pejska profesionálních a spolehlivých strážců. Canis Praha je ideálním místem pro psy všech velikostí a ras, což nás řadí mezi nejlepší psí hotely v Praze.

Vybavení psího hotelu

Vybavení psího hotelu Canis Praha je zcela špičkové a odpovídá nejvyšším nárokům na komfort a bezpečnost vašeho čtyřnohého miláčka. Naše vybavení zahrnuje moderní ubytovací prostory s pohodlnými postelemi, hygienické zázemí včetně koupelen se sprchami, venkovní prostor pro volné pobíhání a hraní, profesionálně vybavenou kuchyni pro přípravu speciální stravy a mnoho dalšího. S Canis Praha si můžete být jisti, že váš pes bude mít nejen komfortní pobyt, ale také dostatek zábavy a potřebné péče od našeho týmu odborných veterinárních asistentů.

Služby pro klienty a psy

Služby pro klienty a psy v psím hotelu Canis Praha

V našem psím hotelu Canis Praha se neustále snažíme poskytovat nejlepší možnou péči pro naše psí hosty, ale také pro naše milé klienty. Naše služby jsou navrženy tak, aby jsme splnili potřeby obou stran.

Pro naše klienty nabízíme širokou škálu služeb, jako je například doručování zvířecích potřeb a jídla přímo do domova. Kromě toho, máme i odborné poradenství ohledně výchovy a péče o vašeho domácího mazlíčka. Pokud nemáte čas se o svého pejska postarat, nabízíme i službu denního pobytu.

Pro naše psy nabízíme nejen přívětivé ubytování s pohodlnými lůžky a dostatkem místa k pohybu, ale také celodenní zábavu! Máme venkovní venkovní prostor kde si pejsci mohou hrát a vyběhat se. Každý den se také zaměřujeme na různorodost aktivit - např. trénink agility, hledání pamlsků apod., které pomáhají udržet vašeho psa fit a zdravého.

Jelikož v Canis Praha chceme, aby se u nás psi i klienti cítili jako doma, nabízíme ty nejlepší služby pro oba.

Ochutnávka menu pro psy

"Canis Praha - nebojte se chuťových zážitků ani pro vašeho čtyřnohého přítele! Přijďte ochutnat naše pestrou nabídku psích jídel, které uspokojí chuťové pohárky každého psa. Naše ochutnávka menu pro psy vám ukáže, že i vašemu mazlíčkovi můžeme poskytnout dokonalý gastronomický zážitek. Navštivte nás a nechte se překvapit!"

Pobyt pro psy s různými potřebami

"Pobyt pro psy s různými potřebami v Canis Praha - psí hotel s ohledem na individuální potřeby vašeho mazlíčka. U nás získá váš pes nejen komfortní ubytování, ale také profesionální péči a pozornost přizpůsobenou jeho specifickým potřebám. Od postižení pohybového aparátu po alergie či dietní omezení - v Canis Praha se o vašeho psa postaráme s láskou a pečlivostí."

Aktivity pro psy

Aktivity pro psy v psím hotelu Canis Praha

V našem psím hotelu Canis Praha nejenže pečujeme o vaše čtyřnohé kamarády, ale také se snažíme poskytnout jim co nejvíce zábavy a aktivit. Naše široká nabídka aktivit pro psy zahrnuje například procházky po krásném okolí, hry se psy a jiné pěkné výlety. Protože víme, jak důležité jsou společenské interakce pro psy, také organizujeme skupinové hry a tréninky. Ať už preferujete sportovní aktivity nebo jen relaxaci, u nás najdete to pravé pro svého psa.

"Závěr - Vaši psi budou v Canis Praha v bezpečí a pohodlí"

Publikováno: 30. 05. 2023

Kategorie: zvířata

Autor: Vendulka Vlčková

Tagy: canis praha | psí hotel v praze